Activiteiten Clubs

Activiteiten KBOZ clubs

Jeu-de-boules:

Elke donderdagmiddag (behalve winter),
van ‘t Hoffplein (Gondelkade)

Contactadres:
Dhr. T. Jans     079 351 47 65

Mail: Juedeboules@kboz.nl

Yoga:

Yoga Bijdorp (Bijdorplaan)
Elke maandag 10:00–12:15u,
Contactadres:
Mevr. Th. Lugtigheid     079 316 73 97  

Yoga Bijdorp (Bijdorplaan)
Elke dinsdag 9:30–12:00u,  
Contactadres:
Mevr. L. Willemsen     079 331 52 36

Yoga Rokkeveen De Vlieger (Groen-blauwlaan) 
Elke maandag 8:30–12:00u, 
Contactadres:
Mevr. L. Burggraaf     0644 11 81 34

Yoga De Leyens (Broekwegschouw 199) 
Elke donderdag 10:00–11:00u, 
Contactadres:
Mevr. L. Burggraaf     0644 11 81 34

Yoga Noordhove Buurthuis ‘t Span
Elke donderdag 10:00–12:15u, 
Contactadres:
Dhr. L. Steenstra     0649 34 20 93

Mail: Yoga@kboz.nl

Elk jaar bepaalt het bestuur de contributie opnieuw.
Voor 2021 is de contributie voor Yoga vastgesteld op
€ 130,00. De verhoging is een gevolg van de Corona maatregelen. Meer uren zaalhuur, meer lesuren. Door de medewerking van de instructrices/instructeur kan de verhoging beperkt blijven!

Vanaf 1 mei gaat de gemeente Zoetermeer de regels voor subsidie van o.a. de Ouderenverenigingen aanpassen. Wij weten nog niet wat er zal veranderen. Houdt de website in de gaten!

 

Fietsen:

Elke dinsdagmiddag (maart t/m oktober),
Vertrek 13:30u vanaf de molen (1e Stationsstraat).
Afstand 25 tot 30 km.

Mail: Fietsen@kboz.nl

Bridge:

Elke maandagmiddag 13:30–17:00u, De Vlieger (Groen-blauwlaan) 

Elke vrijdagmiddag van 13.30–17.00u, Oosterheem (Zanzibarplein 5) 

Mail: Bridge@kboz.nl

Koersbal:

Elke dinsdag van 9:45–11:45u in sporthal de Vlieger aan de Groenblauwlaan (Rokkeveen) 

Mail: Koersbal@kboz.nl

Bewegen op muziek

Elke woensdag van 15:00–16:00u in de Veur (Prismalaan) 

Elke donderdag van 11:45–12:45u in de Bijdorp (Bijdorplaan) 

Mail: Bewegenopmuziek@kboz.nl

Elk jaar bepaalt het bestuur de contributie opnieuw.
Voor 2021 is de contributie voor Bewegen op Muziek vastgesteld op € 100,00. De verhoging is een gevolg van de Corona maatregelen. Meer uren zaalhuur, meer lesuren. Door de medewerking van de instructrices/instructeur kan de verhoging beperkt blijven!